UEFA'dan Çakır ve Özkahya'ya görev

UEFA'dan Çakır ve Özkahya'ya görev
UEFA'dan Çakır ve Özkahya'ya görev
Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Kupa 1 ve Kupa 2'de FIFA kokartlı Türk hakemler Cüneyt Çakır ve Halis Özkahya'ya görev verdi.

İSTANBUL - UEFA'dan yapılan açıklamaya göre Cüneyt Çakır, Şampiyonlar Ligi'nde 30 Eylül Çarşamba günü İsveç ekibi Malmö'nün İspanyol temsilcisi Real Madrid'i ağırlayacağı A Grubu karşılaşmasını yönetecek. İki takım arasında TSİ 21.45'te başlayacak maçta Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun üstlenecek. Dördüncü hakemliğini Mustafa Emre Eyisoy'un yapacağı mücadelede Hüseyin Göçek ve Barış Şimşek ilave yardımcı hakem olacak.

Son olarak Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini yöneten Halis Özkahya ise İtalya'dan Lazio'nun, Fransız takımı Saint-Etienne'i 1 Ekim Perşembe günü konuk edeceği UEFA Avrupa Ligi G Grubu maçında görev alacak. Lazio ile Saint-Etienne arasında Roma Olimpiyat Stadı'nda TSİ 20.00'de başlayacak mücadelede Özkahya'nın yardımcılıklarını Kemal Yılmaz ve Ekrem Kan yapacak. Dördüncü hakemliği Cem Satman'ın üstleneceği karşılaşmada, Tolga Özkalfa ve Ali Palabıyık da ilave yardımcı hakemler olarak görevlendirildi. (AA)