UEFA'dan sert mesaj!

UEFA'dan sert mesaj!
UEFA'dan sert mesaj!
Finansal Fair Play'den taviz vermeyeceklerini belirten UEFA danışmanı Andrea Traverso, Galatasaray'ın savunmasını beklediklerini söyledi.

Galatasaray 'ın yaşadığı Finansal Fair Play krizi ile ilgili en yetkili isimlerden birisi olan UEFA Danışmanı Andrea Traverso, direkt Galatasaray ismini vermese de sert açıklamalarda bulundu.

G.Saray'ın yeni sportif direktörü


Sabah Gaztesi'nde yer alan habere göre; ilk günden bu yana kulüplere 'Kuralları iyi öğrenin. 2014-15 sezonundan itibaren yaptırımlar başlayacak' uyarısında bulunduklarını vurgulayan Traverso, "Finansal Fair Play konusunda kararlıyız. Kuralları katı bir şekilde uygulayacağız. Türkiye 'den de bazı takımların hesaplarını inceledim. Birçok kulübün hesaplarında benzer sorunlar var. İyi ya da kötü bir değerlendirmede bulunmayacağım. Galatasaray konusunda yapacakları savunma sonrası karar vereceğiz. Bunun dışında başka bir şey söylemem doğru olmaz" ifadelerini kullandı.

GALATASARAY'A TRANSFER YASAĞI MI GELİYOR?

Finansal Fair Play nedeniyle başı dertte olan Galatasaray'ın, UEFA'yı ikna edememesi halinde, Avrupa 'dan men cezasının yanı sıra transfer yasağı ile karşı karşıya kalabileceği belirtildi. Bu yönde duyum alan Galatasaray yönetiminin, transfer yasağından etkilenmemek için devre arasında 20 milyon euro harcayarak 9 transfer yaptığı iddia edildi.

Mancini'den Fenerbahçe itirafı!