Uğur Demirok'un menajeri açıkladı!

Uğur Demirok'un menajeri açıkladı!
Uğur Demirok'un menajeri açıkladı!
Adı Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılan Akhisar Belediyespor'un başarılı savunma oyuncusu Uğur Demirok'un menajerinden transfer açıklaması...

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan menajer Uğur Avadan, "Uğur'un sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Milli Takım'ı hak etmiş, oynamış oyunculardan bir tanesi. Kendisiyle ilgili gelişmelerin olması doğal. Sadece Fenerbahçe değil, Beşiktaş , Galatasaray , Trabzonspor, Bursaspor ve Kasımpaşa hakkında da haberler çıkıyor ve bunların olması çok normal. Şu an Akshisar'ın mukaveleli oyuncusu. Bizimle bağlantıya geçenler oldu. Ama önce Akhisar'la görüşmeleri gerektiğini söylüyoruz. Ama bizi arayanlar çok" dedi.

"ARTIK BÜYÜK TAKIMDA OYNAMAK İSTİYOR"

Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin stoper ihtiyacı olduğunu belirten Avadan, "Fenerbahçe'de Alves ve Egemen'in durumu nedeniyle bir Türk stopere ihtiyaç var. Kasımpaşa'nın da var. Galatasaray'ın da Uğur tarzında bir stopere ihtiyacı var. Hem ayakları iyi, hem havadan iyi. Oyunu kurabiliyor. Bizi arıyorlar; ama biz bu teklifleri kulübe yönlendiriyoruz. Devre arasında ya da sezon sonunda durum neyi gösterir bilmiyoruz, ama Uğur'un artık büyük takımda oynamasını istiyoruz. Bizim arzumuz bu yönde" ifadelerini kullandı.

"KARARINI PROFESYONELCE VERECEK"

Uğur'un Galatasaray altyapısından yetişmiş olmasının büyük takım tercihinde bir faktör olmayacağını belirten menajer Avdan, "Emre Belözoğlu'dan olduğu gibi pek çok oyuncu kulüp değiştiriyor. Bu noktada son derece profesyonel hareket edeceğiz" şeklinde konuştu.