Ülker'in rakibi Partizan

Eurolig A Grubu'nda mücadele eden Ülker, ikinci maçında bugün deplasmanda Sırbistan Karadağ'ın Partizan Mobtel takımı ile karşı karşıya gelecek. Belgrad Pionir Spor Salonu'ndaki karşılaşma saat 21.40'ta başlayacak.

İSTANBUL - Eurolig A Grubu'nda mücadele eden Ülker, ikinci maçında bugün deplasmanda Sırbistan Karadağ'ın Partizan Mobtel takımı ile karşı karşıya gelecek. Belgrad Pionir Spor Salonu'ndaki karşılaşma saat 21.40'ta başlayacak. Ülker Antrenörü Tolga Öngören, kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini belirterek, "Rakibimizi geçen sezon iki karşılaşmada da yenmiştik. Ancak bu sezon kadrosunda önemli değişiklikler yaptı. İşimiz bu kez kolay olmayacak. Ancak iyi bir sonuç almak istiyoruz" şeklinde konuştu. AEK maçında sakatlanan İbrahim Kutluay'ın durumu karşılaşma saatinden önce netlik kazanacak.
Basketbol Avrupa Kupası maçlarında Türk takımları zorlu mücadelelere çıkacak. Program şöyle: Erkekler Avrupa Kupası A Grubu: 18.00 West Petrom
Arad (Romanya)-Tuborg Pilsener, Bayanlar Avrupa Kupası A Grubu: 18.00 Lukoil Neftochimik (Bulgaristan)-Migrosspor, B Grubu: 20.30 Kızılyıldız (Sırbistan Karadağ)-Güre Belediyespor, D Grubu: 19.00 Gas Novi Sad (Sırbistan Karadağ)-Erdemirspor. (Spor Servisi)