UltrAslan'dan Fenerbahçe'ye sert yanıt: İbretle okuduk

UltrAslan'dan Fenerbahçe'ye sert yanıt: İbretle okuduk
UltrAslan'dan Fenerbahçe'ye sert yanıt: İbretle okuduk
Ekaterinburg'da Galatasaraylı taraftarlar ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım arasında gergin anlar yaşanmıştı. Konuya ilişkin Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamaya, UltrAslan da cevap verdi.

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi Sekizli Final müsabakalarının final maçında iki Türk takımı Fenerbahçe ile Galatasaray Odeabank, Ekaterinburg'da karşılaşırken, maçta gergin anlar da yaşandı. Gerginliğin ardından Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamaya UltrAslan'ın yanıtı gecikmedi.

UltrAslan'ın resmi Twitter adresi üzerinden yuaptığı açıklama şöyle: 

"Bugün Fenerbahçe Spor Kulübü resmi yayın organından Euroleague final maçıyla alakalı yazdıkları senaryoyu ibretle okuduk. Türk Futboluna nefret tohumlarını bizzat ekmesine rağmen her durumdan sahte mağduriyetler yaratan şahsı bir kez daha deşifre edeceğiz. Bu akşam, ahlak mefhumundan nasibini almamışların başı sıkışınca sığındıkları sahte ahlak gösterilerini ve taktıkları maskeleri düşüreceğiz. Yaptığı şikeyi örtmek için Galatasaray'a çamur atmaya kalkışan hadsizin, ettiği küfürler için de aynı yola başvurduğunu herkes görecek. Tapelerde Başkanlığını yaptığı kulübe "hallenen" kontrolsüz zatın, taraftarlarımızın "ailelerine" ettiği küfürler iğrendirse de şaşırtmadı. Kendi salonlarında başta Kaptanımız Işıl'a edilen küfürleri ORGANİZE eden HÜKÜMLÜ, parkede kadınların olduğunu henüz bugün mü fark ettiniz?

Bu zatın "Küfürleri önleyebiliyorum" efeliği, bugüne kadar sayısız FB maçında bilinçli olarak olayların önüne geçmediğini göstermez mi? Tribünleri dizayn etmeye alışan bu zat GALATASARAY Tribünlerinin hiç bir yöneticiye gerek olmadan 3 yıl ceza almadığını çok iyi biliyor ! GALATASARAY Taraftarının her zaman TAM BAĞIMSIZ olduğunu ve hür iradesiyle gereken tepkiyi hak edene verdiğini çok iyi biliyor ! Ama kendi güdümündeki gruplar stad yakarken, antrenör yaralarken gıkını çıkarmayanlar; bugün namertçe suçlarını bize yıkmaya çalışıyor !