ultrAslan'dan yönetime ültimatom

ultrAslan'dan yönetime ültimatom
ultrAslan'dan yönetime ültimatom
Galatasaray'ın en etkili taraftar grubu ultrAslan, Galatasaray Odeabank ile Fenerbahçe arasında bu akşam Ülker Sports Arena'da oynanacak karşılaşma öncesi sarı-kırmızı yönetim, Fenerbahçe ve TBF'yi hedef alan oldukça sert bir bildiri yayımladı.

ultrAslan'ın açıklaması şöyle:
" Avrupa Şampiyonu GALATASARAY Kadın basketbol takımı bu akşam " Türkiye Şampiyonluğu" için çok önemli bir maça çıkacaktır.
Serinin 3. maçı öncesi yönetimimize takımımıza sahip çıkması yönünde yaptığımız çağrının ne yazık ki karşılık bulmadığını gördük !

G.Saray'dan federasyona: Uyarıyoruz!

Rakibin saha dışında her türlü çirkin yola başvurduğu senelerdir ortadayken bu vurdumduymazlık ne yazık ki BAŞŞİKECİnin işine gelmektedir !
Geçtiğimiz yıl Kulüp Televizyonumuzda saatlerce süren yayınlarla ortaya dökülen planları bilmezcesine takımımızı sahipsiz bırakmak Avrupa Şampiyonluğu sonunda kupayla poz verme yarışına giren yöneticilerin, elini taşın altına sokmaktan imtina ettiğini göstermektedir !
Galatasaray Menajerine yapılan saldırıyla ilgili tepki gösterilen bir spikerden sonra "Şubeyi Kapatma" tehdidinde bulunma cüretini gösterenler, Onlara rağmen Avrupa'nın EN BÜYÜĞÜ olan kızlarımızı koruma konusunda neden aynı cesareti göstermemektedir.
Maç boyu yardakçılarıyla sürekli olarak hakemleri baskı altına alan BAŞŞİKECİye karşı GALATASARAY Yönetimi TAM KADRO o salonda olmalıdır !
Deplasmanda oynayacağımız maçta kızlarımız BU KANUN TANIMAYAN GÜRUH KARŞISINDA yanlız bırakılırsa, bu ihmal sahibi yöneticiler bundan sonra kendi sahamızda oynayacağımız hiç bir maçta tribünlere gelme zahmetinde bulunmamalılar !
Serinin 3. maçında dakikalarca takımımıza ve oyuncuların şahsına küfredilmiş ve "FBTV" dahi tribünlerin sesini kısmak zorunda kalmıştır !

Fenerbahçe'den Galatasaray'ın iddialarına yanıt

Küfre karşı olduğunu iddia eden ancak geçtiğimiz günlerde İFŞA OLAN BAŞŞİKECİnin saldırgan tavrı da bu küfürlerin kaynağını göstermektedir !
Sahaya tek madde gelince Abdi İpekçi'de anons yaptıran tetikçi hakem müsveddeleri, söz konusu ŞİKECİLER olunca utanmasalar küfürlere eşlik edecek kadar bu rezalete müsamaha göstermişler ve dakikalarca en ufak bir müdahelede bulunmamışlardır !
BAŞŞİKECİNİN emir eri Turgay Demirel'in tetikçilerinin GALATASARAY'a kast eden yönetimleri de tekrardan sahnelenmeye başlamıştır ! Bu maça "ATANAN" EMİN MOĞULKOÇ ismi, özellikle geçtiğimiz yıl son dakikalarda "YARATTIĞI" düdüklerle şampiyonluğumuzu çalan ve koyu Fenerbahçeli bir tetikçi olarak hafızalara kazınmıştır.
3 Temmuz sürecinde "ŞİKECİLERİN" maçlarına hususi olarak talep edildiği ortaya çıkan "EMİN MOĞULKOÇ", şaibeli değil "PLANLI" bir atamadır !
Tetikçi MOĞULKOÇ ve onu bu maça ATAYANLAR, ŞAMPİYONLUĞUMUZA kast edilmesi durumunda OLACAKLARI hesap bile edemez !
Kızlarımızı yalnız bırakanların tavrı ne olur bilemiyoruz ama ultrAslan'ın MASABAŞINDA KAYBETMEYE SABRI VE TAHAMMÜLÜ YOK!
Kızlarımızın alın terini ve bileğimizin hakkıyla, eze eze kazanacağımız Şampiyonluğu bu kez KİMSEYE YEDİRMEYECEĞİZ! Bu Böyle Bilinsin...
Yaşasın GALATASARAY
Yaşasın BAĞIMSIZ ultrAslan"

Fenerbahçe 81-61 Galatasaray Odeabank