Ulusoy'a Saracoğlu izni çıktı!

Fenerbahçe Kulübü, daha önce 'Şükrü Saracoğlu Stadı'na gelip maç izlemesinin pek uygun olmayacağı' açıklamasını yaptığı Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'u şimdi şampiyonluk kupasını vermesi için Kadıköy'e bekliyor.

ANKARA - Fenerbahçe Kulübü, daha önce 'Şükrü Saracoğlu Stadı'na gelip maç izlemesinin pek uygun olmayacağı' açıklamasını yaptığı Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'u şimdi şampiyonluk kupasını vermesi için Kadıköy'e bekliyor. Kulüp Başkanvekili Nihat Özdemir, Ulusoy'un şampiyonluk kupasını vermeyi istemesiyle ilgili olarak da, "Sayın Ulusoy, stadımıza gelmek istemektedir. Gelirler ve şampiyonluk kupasını Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Kaptanı Ümit Özat'a verir. Kendilerinin her zaman gelme hakkı vardır ve geleceklerdir, kendisini bekliyoruz" diye konuştu.
Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ve Sarı-Lacivertli yöneticilerin, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal'ı ziyareti sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özdemir, şampiyon olduklarını, ancak sezonun henüz bitmediğini belirterek, "Önümüzdeki cumartesi günü Ankaragücü maçı sonrası kupa töreni olacak. Bu organizasyona tüm Fenerbahçelileri davet ediyoruz" dedi.
Özdemir, başkan Yıldırım'ın UEFA Başkanı Michel Platini'den randevu talep ettiğini, ancak bu görüşmenin tarihinin netlik kazanmadığını
ifade ederek, "Başkanımız kendisine Türkiye'deki spor gelişmeleriyle ilgili bilgi verecek" dedi.
Öte yandan, Fenerbahçe'nin 100. kuruluş yıldönümü onuruna Fenerium tarafından satışa sunulacak cep telefonları tanıtıldı. Telefonlardan biri 3 bin YTL'lik fiyatıyla 'Fenerbahçe 100. Yıl Telefonu', diğeri 499 YTL'lik fiyatıyla 'Fenerbahçe Taraftar Telefonu' olarak satışa sunulacak.