Ulusoy'u şoke eden hamle!

Ulusoy'u şoke eden hamle!
Ulusoy'u şoke eden hamle!
Bordo-mavili yönetim, Trabzonspor'a tahsis edilen TFF Tesisleri'nden Haluk Ulusoy ismini kaldırdı.

Trabzonspor Yönetimi’nin son dönemlerde eski federasyon başkanı Haluk Ulusoy ile yıldızının pek barışmadığı biliniyor. Bunun son örneği geçtiğimiz günlerde yaşandı.

Bosingwa rekor kırdı


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Trabzonspor’un kullanımına tahsis edilen ve ‘Haluk Ulusoy Kamp ve Eğitim Tesisleri’ şeklinde geçen yapıda revizyona gidildi! Tesislerin üzerindeki ibarenin tamamen silinmesi büyük şaşkınlık yarattı.

Gelişmeleri takip eden eski federasyon yöneticileri ve Trabzonlu spor adamları da durumu eleştiren ifadeler kullandı. Eski TFF yönetim kurulu üyesi İbrahim Usta, “Bu tip kararlar bir anlık kızgınlıkla alınmaz. Haluk Ulusoy’un Trabzonspor’a da, Trabzon futboluna da büyük katkıları olmuştur. Böyle bir girişimi doğru bulmam mümkün değil” dedi.

TFF eski yönetim kurulu üyesi Hüsnü Hayali ise şunları söyledi:
Hukuken yanlış bir adım. Bu tesis TFF kararıyla Trabzonspor’a kiralanmış. Haluk Ulusoy isminin altında eziliyor musunuz da tesislerden ismini kaldırıyorsunuz? Kompleks içeren bir tutumdur, Trabzonspor’un tüm sorunları bu isim kaldırmayla çözülmüş müdür."

Trabzonspor'a 4 milyon euro