'Ümit Karan'ı kimselere vermeyiz'

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Beşiktaş'ın talip olduğu golcüleri Ümit Karan'ı kesinlikle satmayacaklarını açıkladı.

İSTANBUL - Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, Beşiktaş'ın talip olduğu golcüleri Ümit Karan'ı kesinlikle satmayacaklarını açıkladı. Üstünel, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'tan pek fazla forma alamayan oyuncularını kendilerinden istediğini fakat Ümit'i koşullar ne olursa olsun takımda tutacaklarını dile getirerek "Ümit Karan iyi bir Galatasaraylı ve ilelebet Galatasaraylı kalmak istiyor. Beşiktaş'ın teklifi bizi onurlandırdı fakat başkan Yıldırım Demirören'e Ümit'i satmama konusundaki niyetimizi bildirdik" diye konuştu.
Arda: Özgüvenim kırılıyor
Sivas maçında Kalli'yle tartışmasından beri tıpkı takım arkadaşı Ümit gibi sıkıntılı günler geçiren Arda da daha en az 10 yıl boyunca Sarı-Kırmızılı kulübe hizmet etmek istediğini ifade etse de "Henüz 20 yaşındayım ve kendi taraftarlarım tarafından ıslıklandığımda özgüvenim kırılıyor. Umarım devre arası hepimize iyi gelecek" dedi. Arda, "Ben burada büyüdüm. Kulüp ne zaman git derse o zaman giderim" ifadesini kullandı. (Spor Servisi)