Ümit Özat: Sen kimsin!

Ümit Özat: Sen kimsin!
Ümit Özat: Sen kimsin!
Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) maçında, Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu yumruklu saldırıya uğradı. Yorumcu Ümit Özat, sarı-kırmızılı yönetime sert tepki gösterdi.

Radikal.com.tr - Beyaz TV’de yayınlanan 'Derin Futbol' programının yorumcularından Ümit Özat, Abdi İpekçi Spor Salonu'nun protokol tribününde yaşanan olaylara isyan etti.

Mahmut Uslu'ya yumruk atan kişi


Sarı-lacivertli takımın eski kaptanı, "Emre korner atmaya gitmesin, Volkan gollere sevinmesin, Mahmut Uslu maça gitmesin. Aziz Yıldırım başkan olmasın. Böyle bir saçmalık var mı? Tabii gidecek, ne demek gitmesin? Yarın da sporcular gitmesin! Böyle bir ahlaksızlık var mı? Sen kimsin yumruk atıyorsun? Birebir atabilir misin acaba? Sen kimsin ya. Bunların kaçıncı vukuatı? Hadi adamsa Galatasaray yönetimi, iptal etsin bunun taraftarlığını. Görüntülerde elini uzatan uzun bir adam var, gözlük takmış. Arkasında güvenlik var, polis var sesini çıkartmıyor" ifadelerini kullandı.

Ümit Özat, "Daha çok değil, 3 gün önce Ülker Arena'nın yanındaki ufak salonda maç izlediler. Galatasaray yöneticilerinin hangisine bir laf söylendi kardeşim?" şeklinde konuştu.

Kadın basketbolcuların soyunma odasında canlı yayın krizi