Ümit Özat'a sert yanıt

Ümit Özat'a sert yanıt
Ümit Özat'a sert yanıt
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, kendisi hakkında "Kulübe makarna alamaz" diyen Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat'a sert yanıt verdi.

ANTALYA - Bir televizyon kanalına telefonla bağlanan Gültekin Gencer, Ümit Özat'ın, "Mehmet Aygün olmasa Gültekin Gencer, kulübe makarna alamaz" sözlerine karşılık, "Bizim kulübü bu kadar iyi biliyorsa, gelsin bunları yüzüme söylesin. Bunları konuşmak bile istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Ümit Özat'ın, "Gültekin Gencer kulübü küme düşürdü, bu lekesini temizlesin" sözlerine de yanıt veren Antalyaspor Başkanı, "Kendi kulübü geçen yıl hangi ligdeydi, başkanı geçen yıl hangi ligdeydi, takımı hangi lige düşürmüş, önce bunları bir düşünsün? Bir şeyler söylerken, başkalarına laf atarken, oldukları konumları da gözden geçirmeleri lazım. Bu durum bir acizliktir" şeklinde konuştu.

Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Cengiz'in kendisinin yakın arkadaşı olduğunu vurgulayan Gencer, Ümit Özat'ın sözleri nedeniyle kendisinden özür dilediğini söyledi. Başkan Gencer, kulübün de Özat'a ceza vermesini beklediğini, ancak bunun olmadığını sözlerine ekledi. (DHA)