Ümit Özat'ı yakan hareket!

Ümit Özat'ı yakan hareket!
Ümit Özat'ı yakan hareket!
PTT 1. Lig ekibi Elazığspor'un teknik patronu Ümit Özat, Antalyaspor maçının ardından tribünlere yaptığı hareket sebebiyle Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Türkiye Futbol federasyonu Hukuk Müşavirliği tarafından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) gönderilen sevk raporu şöyle:
ELAZIĞSPOR Kulübü teknik sorumlusu ÜMİT ÖZAT'ın, 25.01.2015 tarihinde oynanan ANTALYASPOR A.Ş.-ELAZIĞSPOR PTT 1. Lig müsabakasındaki "hakaretleri" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 41. maddesi uyarınca 26.01.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir."

Ümit Özat'tan çok ağır sözler!


ANTALYASPOR'DAN VE TARAFTARLARDAN ÖZÜR DİLEDİ

Ümit Özat, deplasmanda 2-1 mağlup oldukları Antalyaspor maçından sonra taraftarlara yönelik çirkin hareketi hakkında, "Yaptığım hareketin savunulacak bir tarafı yok. Neden yaptığımı özetleyecek zekice bir açıklama da yok. Hata yaptım. Olayın sıcaklığı, maçın ambiyansı ile yanlış bir tepki verdim. Böyle bir tepki bana yakışmadı. Antalyaspor camiasından, olaya şahit olan herkesten ve spor kamuoyundan özür diliyorum. Saha içerisinde olan şeyleri orada bırakmamız gerektiğini düşünüyorum. Gereği yapıldıktan sonra unutmamız ve saha dışına taşımamamız gerekiyor. Bir daha böyle bir şey yaşanacağını düşünmüyorum ve tekrar herkesten özür diliyorum" ifadelerini kullandı.

Ümit Özat'ın seyirci üzüntüsü


  http://www.radikal.com.tr/128126212812622

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ADAMIN SURATINA BAK.... - ARAGORA

  Kim olduğunu hemen anlarsın..Asabi mizaç...Küstah tavırlar...Arıza tiplerin alanı futbol...Ne yapsan boş...Ama ne de olsa vasat adamların vasat dünyasına eğlence de gerek..Yoksa öyle bir sararlar ki etrafı yolda yürüyemezsiniz..Yani o da çok gereklidir...Hafta sonu milyonlarca testesteronu hapsedersin modern ceza evlerine en azından iki saatliğine rahat eder toplum..Çok akılllı bir buluş..Bir top ve 22 adam ancak bu kadar olur..

  ASLINDA - uzykzy

  Aslında seni halı sahaya bile sokmamak lazım, her zaman kaba ve kompleksli biri olmak için uğraştığını görüyorum. Seni Fener' de nasıl oynatmışlar hayret walla...