Ümit Özat'tan çok ağır sözler!

Ümit Özat'tan çok ağır sözler!
Ümit Özat'tan çok ağır sözler!
Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, deplasmanda 2-1 mağlup oldukları Antalyaspor'un teknik patronu Hami Mandıralı'yı hedef aldı.

Antalyaspor ile Elazığspor arasında oynanan karşılaşmada rakip teknik direktör Hami Mandıralı ile saha kenarında tartışan Ümit Özat, maç sonu soyunma odasına giderken ise taraftarlara kol hareketi yaptı.

Ümit Özat hatasından döndü!


Radyospor’da yayınlanan ' Aydın Cingöz ile Haber Aktif' programına katılan Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, maç sırasında ve sonrasında yaşananları anlatırken, Mandıralı’yı sert dille eleştirdi. İşte Özat’ın açıklamaları...

"Olay maç sırasında kendi oyuncularına çarpan topun dışarı çıkmasıyla başladı. Hami Mandıralı 'Taç bizim' diye ayağı kalktı. Sportif ahlaksızlık yapıldı. Orada yaşanan bir tartışma sonucu bana küfür etti. Ben de ona ettim. Onun seviyesine inmemem gerekiyordu. Hami Mandıralı 'Herkes hak ettiği yerdedir, hak ettiğini yaşar' demiş. Doğru söylemiş. Fenerbahçe ’de şampiyonluklar yaşadım. O takımın kaptanı oldum. Almanya ’da Köln bir Türk’e yani bana takım kaptanlığını verdi. Ben Hami Mandıralı gibi Almanya'ya gidip 2 hafta sonra ağlayıp dönmedim. Almanya'da kaptanlık yaptım."

"BENİM TARZIM BU"

"Evde bir bardak su isteyemeyenler sahada aslan kesiliyor. Maçı kaybetmişim 200-300 kişi bana küfrediyor, madde atıyor. Ben de insanım o hareketi yaptım. Yanlış ama benim tarzım bu. Benim yaptığım hareketi; sahada olup yapmayan yok. Bu yaptığımın doğru olduğu anlamına gelmez. Sadece topa vurarak teknik direktör olmuş! Ben rica ederek Elazığspor'un başına geçmedim. Emeğimle geçtim. Ricayla göreve gelenler düşünsün."

Ümit Özat'ın seyirci üzüntüsü