Ümit ve Ergün 'yerini' arıyor

Galatasaray, Bursaspor maçı hazırlıklarına dün akşam yaptığı antrenmanla devam etti. Çalışmaya, milli takımdan dönen oyuncular da katıldı.
Haber: ERHAN TELLİ / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray, Bursaspor maçı hazırlıklarına dün akşam yaptığı antrenmanla devam etti. Çalışmaya, milli takımdan dönen oyuncular da katıldı. Ukrayna maçında forma giyen futbolcular düz koşu yaparak çalışmayı yarıda bırakırken, diğer oyuncular çift kale maç yaptı. Bursa deplasmanı öncesi Sarı - Kırmızılılar'da en büyük sorun defansta yaşanıyor. Savunmanın sol kanadında görev yapan Hakan Ünsal'ın sakatlığının sürmesi nedeniyle bu bölgeye alternatif olarak düşünülen Ergün Penbe ile savunmanın sağında oynamaya devam etmek zorunda kalan
Ümit Davala'nın büyük sıkıntı çektikleri ve artık orta sahada görev yapmak istedikleri öğrenildi.
İki oyuncu, teknik direktör Fatih Terim ile bu konuyu görüşüp sıkıntılarını ilettiler. Ümit Davala, eskiden olduğu gibi orta alana kayması durumunda, takıma daha çok katkı sağlayacağına inandığını dile getirdi. İki oyuncunun Ukrayna maçında, rtaya koydukları başarılı performans, 'yerimizde oynamak istiyoruz' mesajı olarak değerlendirildi.