Ümit ve Gökhan 'Beşiktaş' dedi

Beşiktaş, Adanasporlu Ümit Aydın ve Çanakkale Dardanelsporlu Gökhan Zan ile iki yılı opsiyonlu olmak üzere beş yıllık sözleşme imzaladı.

İSTANBUL - Beşiktaş, Adanasporlu Ümit Aydın ve Çanakkale Dardanelsporlu Gökhan Zan ile iki yılı opsiyonlu olmak üzere beş yıllık sözleşme imzaladı. İkinci başkan Hüsnü Güreli, bir yıllık sözleşmesi bulunan kaleci Cordoba'ya Arsenal'in talip olduğunu belirterek, "Sözleşmesini üç yıla çıkarmak için görüşmeler sürüyor. Ancak Arsenal'in devreye girmesi Cordoba'nın aklı karıştırdı. Eğer imzalamak istemezse yapacak birşey yok. Fransa dönüşünde kendisiyle masaya oturacağız" dedi.
Güreli, sözleşme yenilenmeyen Ali Eren'in durumunun hafta içinde netlik kazanacağını vurgulayarak, "Yönetim kurulu toplantısından sonra Ali Eren'in durumu netlik kazanacak. Ayrıca daha önce teklif götürdüğümüz Altaylı İbrahim'den de vazgeçtik. Altay yönetimi bu oyuncuya ihtiyaçlarını olduğunu ve verseler bile 1,5 milyon dolar ücret istediklerini söyleyince transfer çıkmaza girdi" diye konuştu. Siyah-Beyazlılar yeni sezon hazırlıklarına Nevzat Demir Tesisleri'nde start verdi. Öte yandan İbrahim Üzülmez yarın evleniyor. (Spor Servisi)