Ümitler üç puana kilitlendi

Ümit Milli Futbol Takımı, 2004 Avrupa Ümitler Şampiyonası Eleme Grubu'ndaki 6. maçında bugün Makedonya ile karşı karşıya gelecek.

İSTANBUL - Ümit Milli Futbol Takımı, 2004 Avrupa Ümitler Şampiyonası Eleme Grubu'ndaki 6. maçında bugün Makedonya ile karşı karşıya gelecek. Ali Sami Yen Stadı'nda saat 18.00'de başlayacak ve sporseverlerin ücretsiz olarak izleyebileceği maçı Rumen hakem Viorel Constantin yönetecek. Constantin'in yardımcılıklarını Adrian Vidan ile Aurel Onita yapacak. Karşılaşmayı TRT 1 canlı olarak yayınlayacak. Ay-Yıldızlı ekipte kırmızı kart cezalısı Suat Usta ve sarı kart cezalısı Kemal Aslan forma giyemeyecek.
Ümit Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Raşit Çetiner, Slovakya önünde çok önemli bir galibiyet aldıklarını vurgulayarak, futbolcularının bu maçtan dersler çıkardıklarını umduğunu söyledi. Çetiner, karşılaşmada taraftar desteği beklediklerini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: "İyi bir takım olduğumu artık herkes biliyor. Grubumuzda en iddialı ekip biziz. Ancak Slovakya önünde aksadık. Özellikle liglerin yeni bitmesi ve transfer sezonu nedeniyle oyuncularım maça motive olamadılar. Sonuçta Slovakya önünde önemli kritik bir galibiyet aldık. Açıkcası o karşılaşmada zorlandık. Makedonya maçını da kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Futbolcularımız kendilerine yakışanı yapıp, kendilerine güvenen insanları yine mutlu edeceklerdir." (Spor Servisi)