Ümitlerin Panzer sınavı

14. Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri baraj maçında Almanya ile bugün karşılaşacak olan Ümit Milli Takımı, hazırlıklarını Köln kenti...

KÖLN - 14. Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri baraj maçında Almanya ile bugün karşılaşacak olan Ümit Milli Takımı, hazırlıklarını Köln kenti yakınlarındaki Bensberg kasabasında sürdürüyor. Ümit Takım'da grip olan Okan Koç ile Hamit Altıntop iyileşirken, Kemal, Servet ve Recep'in oynayıp oynamamasına maç saatinde karar verileceği bildirildi.
Almanya Ümit Milli Takımı Teknik Direktörü Uli Stielike'nin kura öncesi söylediği "Türkiye çıkmasın da kim çıkarsa çıksın" sözüne kanmayacaklarını,
bu sözün dikkatlerini dağıtmak amacıyla çok profesyonelce söylendiğini belirten Çetiner, "Portekiz ve İngiltere'nin yer aldığı çok zor bir gruptan çıkmış olmamız, bizim Almanya'yı kolay geçeceğimiz anlamına gelmiyor. Rakibimizin futbolda bir dünya devi olduğunu biliyoruz ve buna göre hazırlanıyoruz. Zor olacak ama biz kazanacağız" dedi. İki senedir sürdürdükleri mücadelede başarıya ulaşmak için önlerinde sadece Almanya'nın olduğunu belirten Çetiner, kadroda yer alan tüm futbolcuların da bunun farkında olduğunu ve büyük bir hırsla çalıştıklarını söyledi.
21.30'da Bayarena Stadı'nda
Bayarena Stadı'nda 21.30'da başlayacak maçı, Fransız Laurent Duhamel yönetecek. Duhamel'in yardımcılıklarını Christian Thoison ile Franck Leloup yapacak. Müsabakanın 4. hakemi ise Franck Glochon. Karşılaşma Show TV'den naklen yayınlanacak. (Spor Servisi)