Ümit Özat çılgına döndü: İhanet!

Ümit Özat çılgına döndü: İhanet!
Ümit Özat çılgına döndü: İhanet!
PTT 1. Lig'de Elazığspor'u çalıştıran Ümit Özat, Denizlispor ile oynayacakları maça çıkmayacağı yönündeki iddiaya sert yanıt verdi.

RADİKAL - Teknik direktör Ümit Özat, futbolcuların maaşlarının ödenmediği gerekçesiyle Perşembe günkü antrenmana çıkmamalarının ardından kendisinin de oyunculara destek amacıyla bugün yapılacak Denizlispor maçına çıkmayacağı yönündeki haberleri yalanladı.   

"BÖYLE BİR AHLAKSIZLIĞI NİYE YAPAYIM?

Mukavelesi devam eden teknik direktörün böyle bir ihanette bulunamayacağını vurgulayan eski milli futbolcu, "Mukavelem devam ederken niye maça çıkmamazlık yapayım? Böyle bir ahlaksızlığı niye yapayım? 8 aydır burada böyle bir şey yapmış mıyım ki bugün yapayım? Nerede yapmışım? Ankaragücü'nde 11 ay para almadım, orada maça çıkmamazlık yapmadım da burada mı yapacağım?" ifadelerini kullandı.

Genç teknik adam, "Hakkımda çıkan haber külliyen yalan. Oyuncular ne düşünür, maça çıkar mı çıkmaz mı onu bilemiyorum, onların kendi kararı. Benimle ve ekibimle alakalı asla ve asla böyle bir davranışta bulunmam. Para için veya bu tür şeyler için Elazığspor'da değil, hangi kulüpte çalışırsam çalışayım maça çıkmamazlık yapar mıyım? İnsan böyle bir ihaneti yapabilir mi?" şeklinde konuştu.