Ünal Aysal da Florya'da

Ünal Aysal da Florya'da
Ünal Aysal da Florya'da
Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de Cumartesi günü Kayseri Erciyesspor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını bir günlük iznin ardından sürdürdü.

İSTANBUL (AA) - Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanı Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın da takip ettiği bildirildi.

Teknik direktör Roberto Mancini yönetimindeki antrenmanda futbolcuların ısınma ve açma germe hareketlerinin ardından gruplar halinde pas çalışmaları yaptığı belirtildi. Ana bölümünde taktik çalışmalar üzerinde durulan antrenmanın dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandığı kaydedildi.

Antrenmanın son bölümünde Burak Yılmaz'ın, teknik direktör Mancini eşliğinde bir çalışma yaptığı, Hamit Altıntop'un ise çalışmalarını özel bir program doğrultusunda sürdürdüğü duyuruldu.

Antrenmanın ardından 26 yaşına giren Ceyhun Gülselam'ın doğum gününün pasta kesilerek kutlandığı belirtildi.

Ayrıca Liv Hospital ve Medical Park hastaneleri denetiminde kulüp doktoru Op. Dr. Yener İnce, Liv Hospital diyestisyenlerinden Sanem Apa ve kondisyoner antrenör Ivan Carminati tarafından oyuncuların vücut kompozisyon ölçümlerinin yapıldığı, ölçümlerin, futbolcuların tatil döneminde yapacakları bireysel çalışmalar için büyük önem taşıdığı kaydedildi.