Ünal Aysal herkesi şaşırttı

Ünal Aysal herkesi şaşırttı
Ünal Aysal herkesi şaşırttı
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Salı günü oynanacak kritik Juventus maçı öncesi oldukça şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray TV’ye konuşan sarı-kırmızılı kulübün Başkanı Ünal Aysal, takımın gruptan çıkamasa bile UEFA Avrupa Ligi’nde yoluna devam etmesinin önemli olduğunu vurgularken, Roberto Mancini’nin de birkaç genç oyuncu istediğini belirtti.

Drogba ve Eboue disipline sevk edildi!


"JUVENTUS MAÇI HAYATİ BİR MAÇ DEĞİL"

"Juventus maçı hayati bir maç değil. UEFA’da devam etmenin de Galatasaray’a katkısı var. Marka değerine katkısı var. Benim isteğim önce Real Madrid’in Kopenhag’ı yenerek Danimarkalıları saf dışı bırakması. Daha sonra da bizim Juventus’u yenmemiz. Teknik heyetimiz, taraftarımız herkes bu görüşte. Bu maçı bekliyoruz. Benim görüşüm tarihimize bir zafer daha eklenecek. Şampiyonlar Ligi’nde bir sonraki hedef tabii ki galip gelmek"

"GENÇ OYUNCULAR İSTEDİ"

"Mancini’nin bizden çok büyük bir transfer talebi olmadı. Birkaç genç oyuncu istedi, çok da pahalı olmayan. Uzun vadede katkılar sağlayabilecek tipte."

Hamit Altıntop'un dönüş tarihi


"İKİNCİ DEVRE FARK KAPANACAK"

"Yılbaşının getireceği yeni bir atmosfer olabilir. Galatasaray’ın iyi bir ikinci devre geçireceğine inanıyorum ve herkesten fazla ikinci devrede farkın kapanacağına inanıyorum. Galatasaray’da umutlar bitmez, daha da önemlisi umutların bitmesi için hiçbir sebep yok. Galatasaray sportif olarak başarılı, güçlü ve hedeflerine doğru gidiyor. Kimsenin şüphesi olmasın."

Cimbom'dan Balıkesirspor yorumu