Ünal Aysal: Kaçmadım, buradayım

Ünal Aysal: Kaçmadım, buradayım
Ünal Aysal: Kaçmadım, buradayım
Galatasaray Kulübü eski başkanı Ünal Aysal, başkanlık görevini devraldığı Adnan Polat'ın "Kaçtı" iddiasına yanıt verdi.

Ünal Aysal'ın yazılı açıklaması şöyle:
"Çok saygıdeğer Galatasaraylılar, sporseverler ve etik çalışan medya mensuplarına.
Kulübümüzün saygınlığına zarar verenlere, ısrarla "'açtı gitti, yedi bitirdi' manşeti atan haber sitesi sorumlularına; bir kez daha 'Buradayım, hiçbir yere gitmedim' diyorum.

Adnan Polat sessizliğini bozdu


Daha önce de defalarca kamuoyu ile paylaştığım üzere; 140 ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir denetim ve danışmanlık firmasına, kulübümüzün mali durumunu rakamsal olarak, göreve gelmeden önce inceletmiştim, görevi bıraktıktan sonra da incelettim.

Galatasaray Kulübü'nü, finansal olarak nasıl aldığımızı nasıl bıraktığımızı yani işlerimize gün ışığında odaklandığımızı ve namusumuzla çalıştığımızı gösteren bu sonuçları, Duygun Yarsuvat başkanlığında yapılan, olağanüstü mali genel kurul toplantısında bizzat kürsüye çıkarak genel kurul üyeleri, Galatasaray camiası ve kamuoyu ile paylaştım.

Anlamak istemeyen zihinler ve duymak istemeyenler için bir kez daha tekrar etmek isterim; Ben buradayım ve 109 yıllık Galatasaray Kulübü'nde asılsız iddia ve temennilerle deniz hiçbir zaman bitmez. Galatasaraylılar her konuda güvende olsun." (DHA)