Ünal Aysal meydan okudu!

Ünal Aysal meydan okudu!
Ünal Aysal meydan okudu!
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, kulübün resmi televizyonuna açıklamalarda bulundu.

İSTANBUL - Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Fenerbahçe ile oynanacak Süper Kupa maçı öncesi gündeme dair açıklamalarda bulundu.

İşte Aysal'ın açıklamalarından satır başları:

Florya'ya eskiye nazaran daha sık gelmeye başladığını söyleyen Aysal: "Buradaki değişimi sık sık gelerek değişimi kendi gözlerimle görüyorum. Bu da beni mutlu ediyor." dedi.

"SÜPER KUPA SOMA İÇİN..."
Fenerbahçe maçıyla ilgili gelen soruyu cevaplandıran Ünal Aysal, "Fenerbahçe karşılaşması bir kupa maçı. Özellikle Soma için çok önemli bir maç. Bunu aklımızdan çıkarmamalıyız. Tahmin ediyorum ki dostça bir maç olacaktır."

"Kulüp yöneticisi olarak benim vermek istediğim mesaj gayet net. Bazı kulüp yöneticilerinin ve sporda devam eden kötü davranışlardan Galatasaray'ın tasvip etmediği olaylar devam ediyor. Bu davranışlara karşı tutumumuzu kulüp taraftarlarını karşı karşıya getirmeden yapmamız gerek. Kulüplerin bunu yöneticileri arasında iletişimle çözmesi gerek."

"Ben 3 yıldır aynı şeyleri tekrarlıyorum. Taraftarlar ve kulüpler dostluk mesajlarına devam etmelidir. Buna biz Galatasaray için katkı yapmaya devam edeceğiz. "

"4. YILDIZ İÇİN GECE GÜNDÜZ..."

"4. yıldız için gece gündüz çalışıyoruz. Bu başarıyı gerçekleştirerek taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Onların mutluluğu çok önemli."

"ALS İÇİN BEN DE BUZ DÖKECEĞİM"

Ice Bucket Challenge etkinliği ALS hastalığının bilinirliği açısından çok önemli. Buna katkı gösteren oyuncularımızın davranışlarını kutluyorum. Bana kim meydan okursa samimiyetle gerçekleştireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Değil 1 kova, gerekirse 2 kova buzlu suyu dökmeye hazırım."  DHA