Ünal Aysal patladı: Düne kadar yalvaranlar...

Ünal Aysal patladı: Düne kadar yalvaranlar...
Ünal Aysal patladı: Düne kadar yalvaranlar...
Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, kendisine eleştiren İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak'a çok sert bir yanıt verdi: Daha düne kadar kapımda dolaşıp, bana yalvaranların bu açıklamalarını anlamak mümkün değil...

Abdurrahim Albayrak’ın, eski başkan Ünal Aysal hakkında yaptığı sert açıklamalara Ünal Aysal’dan zehir zemberek bir cevap geldi.

Milliyet'in haberine göre; Roberto Mancini’nin ayrılması ve Cesare Prandelli’nin gelişine açıklık getiren Aysal, “Mancini’yi beş dakikada getirdim, 5 dakikada da öpüşerek ayrıldık. Prandelli için de aynı şey geçerlidir. Daha önce de açıklamıştım, ama iyi anlaşılmamış ya da anlamak istememişler. Sözleşmede cezai madde olmadığını bir kez daha belirtmek isterim. Mancini nasıl ayrıldıysa, Prandelli ile de 5 dakikada öpüşüp ayrılabilirler, ama isterlerse” dedi.

'Sözleşmeye baksanız kafayı yersiniz'


"DÖRT TAKIM MESELESİ YANLIŞ ANLAŞILDI"

Dört takım çalıştırma meselesini de anlatan Aysal, “Sanırım o da anlaşılmamış. Bu benim bir hayalimdi. Avrupa ’da Galatasaray ismiyle özdeşleşen dört takım olmasını istiyordum. Sözleşmede bununla ilgili herhangi bir şey zaten yok” ifadelerini kullandı.

"VERİLMEYECEK HİÇBİR HESABIM YOK"

“Bu yönetim enkaz edebiyatı üzerinden beni vurmaya çalışıp meşhur olmak istiyor” diyen sarı-kırmızılı kulübün eski 1 numarası, "Daha düne kadar kapımda dolaşıp bana yalvaranların bu yaptıkları açıklamaları anlamak mümkün değil. Her türlü yalan yanlış ifadeye rağmen, Galatasaray’ı düşünerek konuşmama düşüncesindeydim, ama şahsıma yapılan bu açıklamalara dayanamadım. Ben buradayım ve verilmeyecek hiçbir hesabım yok. Ayrılmadan önce uluslararası bağımsız denetim kuruluşlarına yaptırdığım çalışmalar ortada. O raporda her şey ayrıntılarıyla yazıyor. Gerekirse bundan sonra da başka açıklamalar yapabilirim. Umarım buna mecbur kalmam" şeklinde konuştu.

Galatasaray'dan Volkan Demirel için suç duyurusu