Ünal Aysal'a Terim eleştirisi

Ünal Aysal'a Terim eleştirisi
Ünal Aysal'a Terim eleştirisi
Galatasaray Kulübü Yıllık Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'nda Hayrettin Kozak, Başkan Ünal Aysal ve yönetime eleştirilerde bulundu.

Suat Sarı ve Osman Tanburacı'nın Başkan Ünal Aysal'a yönelik eleştirilerinin ardından sarı-kırmzılı camianın önemli isimlerinden Hayrettin Kozak, kürsüye geldi.

İşte G.Saray'ın borcu: 555 milyon TL


Kozak'ın açıklamaları şöyle:
"Konuşmaktan bıktım, siz de dinlemekten. İki ayrı mektuptaki düşüncelerine asla katılmıyorum. İki defa şampiyon olduk diye kimse seslenmesin. Bu kulüpte şu mali tablolarla başarıdan bahsetmek asla söz konusu değildir. Hisse satışı, sermaye artışı, Şampiyonlar Ligi gelirleri gibi ekstra gelirlere rağmen mali yönden bu tablo var. Doları icat eden benim! Tamamen bilgi mahiyette başlatan benim. Bugün bizim borç alacak farkından başka bir yerde TL dışında bir birim görür müsünüz? Bu giderlerle iki yakan bir araya gelmez. 3 yılda 1.5 milyar gelire rağmen çivi çakılmadı."

Tecrübeli teknik adam Fatih Terim'in görevine son verilmesine tepki gösteren Hayrettin Kozak, "Fatih Terim'i göndererek bindiğimiz dalı kestiğimiz Florya da en önemli kademedir. Göz göre göre işine son verdik. İnşallah eksikliğini giderir. 3 yıl önceki rakamların aynısı sunuldu. Pamukspor gitti, Taçspor geldi" ifadelerini kullandı. Boğaçhan Özer (DHA)

Ünal Aysal'ı rahatlatan karar