Ünal Aysal'dan derbi yorumu

Ünal Aysal'dan derbi yorumu
Ünal Aysal'dan derbi yorumu
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Pazar günü deplasmanda oynayacakları Fenerbahçe derbisi öncesi açıklamalarda bulundu.

AA - Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği'ni (GSYİAD) ziyaret etti.

İşte dev derbinin oranları


Mümkün oldukça Galatasaray'ın gücünü temsil eden taraftarlar, genel kurul üyeleri ve Galatasaray'a bağlı dernekler ile bir arada olmayı, bilgi almayı ve sorunları onlarla paylaşmayı tercih ettiğini belirten Aysal, " Bugün 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği ile beraberiz. Derneğimizin yönetim kurulu toplantısı var. Müşterek konularımızı gözden geçireceğiz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ile oynanacak derbi maç ile ilgili olarak Galatasaray Başkanı, "Derbiler bizim için çok önemli. Burada takımın adı önemli değil. Gözümüzde hepsinin önemi aynıdır. Ancak netice ne olursa olsun, derbi kadar, maçtan sonra da birlik ve beraberliğimizi gönül birliği içinde devam ettirmeliyiz. Geçtiğimiz senelerde, önemli imtihanlar verdik. Bundan sonra da aynı gönül birliği içinde devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

GSYİAD Başkanı İsmail Sarıkaya da bir aile olduklarını ve bu ailenin en büyüğünün de Ünal Aysal olduğunu aktardı.

Cimbom'da sakatların son durumu