Ünal Aysal'dan Galatasaray'a müjde

Ünal Aysal'dan Galatasaray'a müjde
Ünal Aysal'dan Galatasaray'a müjde
Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal: "Kaçacağımı söylüyorlar. Böyle büyük bir camiadan kaçılır mı? Sponsor olmamı isterlerse bir şubeye sponsor olup finanse ederim" dedi.

Cumartesi günü yapılacak kongre öncesi gerginlik olmaması için basın toplantısını iplal eden Ünal Aysal, dost sohbetinde önemli açıklamalarda bulundu: Her zaman Galatasaray yönetimlerine destek verdim. Bundan sonra da vermeye devam edeceğim. Mevcut yönetimde benim dönemimde yöneticilik yapmış insanlar var. Cumartesi günü (yarın) kongreye gidip oturacağız. Konuşmamız gerekirse de konuşuruz...

Adnan Polat'tan şok sözler!


"BİR ŞUBEYİ FİNANSE EDERİM"

Akşam Gazetesi'nin haberine göre; sarı-kırmızılı kulübün eski 1 numarası, "Benim için 'kaçacak' diyorlar. Galatasarav dünyanın her yerinde. Galatasaray'dan kaçılır mı? Hiçbir Galatasaraylı hizmet etmekten kaçmaz. Daha önce de ben başkanlığa talip olmadım. 'Gel sana ihtiyaç var' dediler, çıkıp geldim ve kulübe elimden geldiğince hizmet verdini. Yine aynı durum olsa yine G.Saraylılar 'Gel sana ihtiyacımız var' diye baskı yaparsa yine görevden kaçmam. Ama kendi kendime başkan olacağım diye de kesinlikle ortaya çıkmam. "Galatasaray'a hizmet etmek için başkan ya da yönetici olmaya gerek yok. Galatasaraylı olanlar mali durumları elverdiği ölçüde zaten hizmetten kaçınmıyorlar. Yönetim de benden sponsor olmamı isterse olurum. Bir şubeyi alır, bütün masraflarını karşılarım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Aysal'ın, Mayıs ayında yapılacak seçimde aday olmayı düşünmediği ancak yeni yönetimi takip edeceği belirtildi.

Galatasaray'da Prandelli krizi!