Ünal Aysal'dan iddialı sözler: Tarihi yıl

Ünal Aysal'dan iddialı sözler: Tarihi yıl
Ünal Aysal'dan iddialı sözler: Tarihi yıl
Galatasaray Kulübü, çalışanları için yılbaşı kutlaması düzenledi. TT Arena'da düzenlenen kutlamada Başkan Ünal Aysal, iddialı açıklamalarda bulundu.

İSTANBUL - Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Batı VIP Lounge'da düzenlenen kutlamaya, Kulüp Başkanı Ünal Aysal, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp çalışanlarının katıldığı bildirildi.

Drogba için şok iddia!

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, gecede konuşan Başkan Aysal, "Sizler sayesinde Galatasaray Kulübü tarihine geçecek bir altın yıl daha yaşadık ve bunu şu an beraber kutluyoruz. 2013 bütün zorluklara rağmen hepimizin çocuklarımıza, torunlarımıza anlatacağımız güzel bir yıl oldu. Hemen hemen yarıştığımız tüm branşlarda Avrupa 'nın en üst düzey kulvarlarında göğsümüzü kabartacak başarılar elde ettik. Hiç kuşkusuz bu başarıda sporcu kardeşlerim kadar sahnede yer almayan arka planda büyük bir özveriyle çalışan sizlerin çok büyük katkıları var. Hepinize gönülden teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Başarının Galatasaray ile özdeşleşmiş bir kavram olduğunu dile getiren Aysal, "Biz buna alıştık. Başarı bizleri daha büyük bir başarı için kamçılamaktadır. Bunu da biz alışkanlık haline getirdik. Bu nedenle, hedeflerimizi nasıl büyüteceğimizin çalışması içindeyiz. Bu açıdan 2014 yılı, 2013 kadar kolay bir yıl olmayacak. Üstün gayretlerimizle yeni hedeflerimize ulaşacağımıza ve 2014 yılının tarihimize unutulmayacak bir yıl olarak kayıt düşeceğine gönülden inanıyorum" şeklinde konuştu. (AA)

Hakan Çalhanoğlu: Mancini beni istiyor