Ünal Aysal'dan Sneijder açıklaması

Ünal Aysal'dan Sneijder açıklaması
Ünal Aysal'dan Sneijder açıklaması
Galatasaray Başkan Ünal Aysal, James Rodriguez'i 80 milyon Euro karşılığında Real Madrid'e satan Monaco ve Louis van Gaal'in yeni takımı Manchester United'ın transfer listesinde bulunduğu iddia edilen Wesley Sneijder ile ilgili konuştu.

2014 Dünya Kupası'nda gösterdiği başarılı performansa rağmen Wesley Sneijder için kendilerine henüz resmi bir teklif gelmediğini belirten Ünal Aysal, "Sneijder'in sözleşmesinde '20 milyon Euro 'ya serbest kalır' maddesi olduğunu ancak bırakmak istemediğimizi söylemiştik. Zaten ortada bu sözleşmeyi aktif hale getirebilecek herhangi bir teklif de yok. Kapımızı çalan olmadı" dedi.

" HABERLER HAYAL ÜRÜNÜ"

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; yıldız oyuncunun sözleşmesini uzatmak istediklerini vurgulayan Aysal, "Basında yer alan 'Sneijder, Manchester United'la anlaştı, imza attı' şeklindeki haberleri anlamak mümkün değil. Bunlar tamamen hayâl ürünü. Sneijder'e resmi teklif olmadığı gibi oyuncunun menajerinden bize gelen sözleşmesini 3 yıllık uzatmak istedikleri yönünde bir teklif var. Biz buna prensipte 'Tamam' dedik" ifadelerini kullandı.