Ünlü teknik adamla ilgili seks itirafları

Ünlü teknik adamla ilgili seks itirafları
Ünlü teknik adamla ilgili seks itirafları
Dünyanın en ünlü teknik direktörlerinden birinin başı eski sevgilisinin açıklamalarıyla dertte. Üstelik bu sözler yenilir yutulur cinsten değil.

İtalyan asıllı Amerikalı avukat Nancy Dell'Olio, 9 yıllık ilişkisinin ardından ilk kez bu kadar net konuştu ve İngiltere Milli Takımı eski teknik direktörünü tabiri caizse rezil etti.

Neymar ile Baroni aynı listede


İngiliz Gazetesi Daily Mail'e konuşan Dell'Olio, bir dönem Türk kulüplerinin de ilgilendiği Sven-Goran Eriksson'un tüm cinsel yaşamını gözler önüne serdi.

Eurosport Türkiye 'de yer alan habere göre; Eriksson'un seks bağımlısı olduğunu söyleyen Dell'Olio, "Eriksson ile sevişmek IKEA'dan demonte mobilya alıp, onu kurulum talimatıyla monte etmeye benziyordu" dedi. Dell'Olio'nun açıklamaları bununla sınırlı kalmadı. 52 yaşındaki programcı ve yazar , "Tabii şunu da söylemem gerek IKEA'nın 'Billy' isimli kitaplığı bile beni Sven-Göran'dan daha iyi tatmin edebilirdi" dedi.

İsveçli teknik adamın defalarca kendini aldattığını söyleyen Dell'Olio, o günlerden şöyle söz etti:
"Bir gün maç öncesi tanımadığım bir kadınla seviştiğini gördüm. Sanırım beni tatmin etmek için antrenman yapıyordu. Daha sonra televizyon sunucusu Ulrika Johnson'la yakaladım. Bence onun Michael Douglas gibi seks terapisi alması gerekiyor."

İkili 2007'de ayrılmış, İsveçli teknik adam nafaka ve İtalya'da ultra lüks bir villa bırakmıştı.

Sahada kalbine yenik düştü