Üründül 'çıksın' dedi gol oldu!

Üründül 'çıksın' dedi gol oldu!
Üründül 'çıksın' dedi gol oldu!
Futbol yorumcusu Ömer Üründül dün gece oynanan Uruguay-İngiltere maçıyla TRT'de olarak ekranlara döndü. Uruguaylı Suarez'in çıkması gerektiğini dedikten sonra gol atması Üründül'ün dönüşüne damga vururken sosyal medyada da 'sevinç' hakimdi.

Radikal.com.tr - 2014 Dünya Kupası D Grubu'nun en kritik maçında Uruguay ile İngiltere karşı karşıya geldi. Bu maçın Türkiyeli futbolseverler için önemli ayrıntılarından biri ise Ömer Üründül'ün bu karşılaşmada yorumcu olarak ekranlarda yer alması oldu. Üründül, 2-1 Uruguay'ın kazandığı maçın 39 ve 85. dakikalarında Latin Amerika temsilcisinin gollerini atan Suarez'in ikinci golünden hemen önce bu futbolcu için, 'sakatlıktan yeni çıktı iyi mücadele edemiyor, o çıkıp Forlan girmeliydi' yorumunu yaptı.

Sosyal medyada ise Ömer Üründül fırtınası esti. Mesajların ortak paydası; futbolseverlerin genel kanısı Ömer Üründül'ü özledikleriydi... 

İşte o mesajlardan bazıları;

- Bu arada dünya kupasında oldugumuzu simdi daha iyi anladık.. Hoşgeldin ömer üründül !

- Heyecan dorukta! Ömer Üründül konuşmak üzere!

- Yıllardır çok dalga geçsek de yemin ediyorum futbol izlemek ömer abiyle daha bir güzel.

- Gelin kabul edelim, hepimiz onu özlemişiz.

- Maç yorumlarkenki mutluluğu sesinden okunan adam. cidden muazzam keyif alıyor bu işten. çok belli.

- Ömer abicim buraları okuyor musun bilmem ama sen bir tanesin, futbol'u sevdirensin.

- 2014 dünya kupasında şu akşama dek aldığım zevk x ise bu akşam aldığım zevkin 10x olmasını sağlayan kişi. kabul edelim özlemişiz, futbol ömer abiyle güzel.

- Ohhhh beee Ömer Üründül sahalara dönmüş, yaşasın :)

- Seviyoruz aslında Ömer Üründül'ü. Güzel bir insan. O da şakayla karışık özlendiğini okuyunca mutlu olmuştur. Kupa asıl şimdi başladı:)

- ÖMER ÜRÜNDÜL is back

- Ömer Üründül yorumlamaya geldiğinde şimdi dünya kupası dünya kupası oldu...

- Adamlar ilk birkaç maç Ceyhun Eriş'i gösterip, Ömer Üründül'e güle oynaya razı olur hale getirdiler. Muazzam stratejiymiş yemin ediyorum.

- Bloklar arasının şovalyesi...