Uslu: Devler Ligi'ne gidebiliriz

Uslu: Devler Ligi'ne gidebiliriz
Uslu: Devler Ligi'ne gidebiliriz
CAS tarafından 'Avrupa kupalarından 2 yıl men' cezası onanan Fenerbahçe'nin Genel Sekreteri Mahmut Uslu, sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandıracak bir açıklamada yaptı.

Radikal.com.tr - Mahmut Uslu, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak Beşiktaş maçı öncesi FB TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım'dan flaş karar

"HALA ÜMİDİM VAR"

Başkan Aziz Yıldırım'ın şike davasında aldığı cezaya yaptığı itirazın Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından reddedilmesi hakkında konuşan Uslu, "Başkanın geçtiğimiz gün yaptığı konuşma bir veda değildi. Dün de Samandıra'ya gitti. Kendisi yaşıyor. İnşallah bugün şampiyonluk hediye edecekler, inşallah yeneriz. İnanıyorum ki Fenerbahçe , başkanıyla beraber edecek. Hala ümidim var. 2-3 gün içinde bir karar çıkabileceğini düşünüyorum. Çünkü Anayasa Mahkemesi'nin raportörü yürütmeyi durdurma ile anladığım kadarıyla ilgili çalışıyor" ifadelerini kullandı.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞANSIMIZ VAR"

Fenerbahçe Genel Sekreteri, "Sivasspor maçından sonra aldığım ceza bitti. ben de maça gidiyorum. Derbinin sonucu belli olmuyor. 10 kişi kaldığımız halde berabere bitirmiştik. Beşiktaş deplasmanında inşallah başarıyla ayrılırız. Çocukların havası yerinde. Onlar için de önemli. Bizim Şampiyonlar Ligi'ne katılma ihtimalimiz olursa ikincilik çok önemli. Şu anda 'ikinci direkt katılacak' diyorlar, ama bizim öyle bir şansımız da var. O şansımız olduğu zaman daha kıymetli İnşallah çocuklar halledecekler bu işi" dedi.

Ali Koç'tan başkanlık yorumu