Uslu'dan 'makas' yanıtı: Yavşakça!

Uslu'dan 'makas' yanıtı: Yavşakça!
Uslu'dan 'makas' yanıtı: Yavşakça!
Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu, Jerfi Tarık Fıratlı'nın söylediği iddia edilen 'yumruk atmadım makas aldım' ifadesine sert yanıt verdi.

Mahmut Uslu, Galatasaray Odeobank- Fenerbahçe maçında, Jerfi Tarık Fıratlı'nın kendisine yumruk attığını iddia etmişti. Fıratlı'nın ise Uslu'ya yumruk atmadığını, yanağından makas aldığını söylediği ileri sürülmüştü.

O taraftara 'kasten adam yaralama' suçundan işlem

"2 BİN TANE AZILI İNSAN..."

Fanatik TV'de yayınlanan 'Fanatik Manşet'programına katılan sarı-lacivertli yönetici, "Basketbol takımımızın sorumlusu Zülfikar bey, daha kapıdan girerken tartaklandı. Hakan Dinçay'ın kafasına taş gibi bir cisim attılar. Ama o insanlara ben hiç kızmıyorum. Neden kızmıyorum? Roma Arena gibi insanları oraya koyarsınız, bizi üst kata yerleştirirseniz... Bir de diyorlar ki bildirilerinde; en iyi yere oturtturduk. Ya kardeşim tamam beni iyi yere oturttun da, 2 bin tane azılı insanın içinden beni niye çıkarıyorsun? Bir kişi yürüyebiliyor polis kordonu içinde. Olur mu bu? Savaşa mı geldik? Düşman mıyız nedir? 3 gün sonra birbirimizin yüzüne bakacağız" ifadelerini kullandı.

"İBRET OLSUN DİYE AFFETMEYECEĞİM"

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal da dahil Galatasaraylı idarecilerden şikayetçi olduğunu vurgulayan Mahmut Uslu, "Bu olayları, bana yumruk atan arkadaşı ibret olsun diye affetmeyeceğim. Sonuna kadar da devam edeceğim. Haddini bilmeyerek yavşakça 'makas aldım' diye terbiyesizleşen bir insanla muhatap bile olmayacağım. Kulüp başkanı dahil olmak üzere hepsinden şikayetçi oldum. Yönetim kurulu kararı olarak, 'protokolde oturtturulmayacak' diye yazı yazdırdılar. Bu kadar haddini bilmez insanlar bunlar" şeklinde konuştu.

Mahmut Uslu canlı yayında çıldırdı!