Uyuklayınca lider olamadı

Uyuklayınca lider olamadı
Uyuklayınca lider olamadı

Kasımpaşa, Nobre ve Mustafa Keçeli nin gollerine 90 da Viudez ve 90+2 de Adem Büyük ile yanıt verdi.

Ligin flaş ekibi Kasımpaşa, son dakikasına 2-0 geride girdiği maçta iki gol bulup bir puanı kurtardı. Şota yönetimindeki ilk maçına çıkan Paşa, olası liderlik fırsatını tepti.

İSTANBUL - Spor Toto Süper Lig’de sezonun flaş ekibi olan, olası galibiyetle liderlik ihtimali olan Kasımpaşa, beklemediği puan kaybı yaşadı. Sahasında ağırladığı Mersin İdman Yurdu karşısında son dakikaya 2-0 geride giren ‘Paşa’, uzatmalarda bulduğu iki golle bir puanı kurtardı. Mavi-Beyazlılar bu sonuçla puanını 13’e yükseltti ve lider Galatasaray ile puanları eşitleme şansını kullanamadı.

Tribünde gerginlik
Kasımpaşa yeni teknik direktörü Şota Arveladze yönetimindeki ilk maçında kazanamazken, sahasında bu sezon ilk kez galibiyet harici bir netice elde etti. Mücadele esnasında kale arkasındaki konuk takım seyircisi ile Kasımpaşalı taraftarlar arasında gerginlik yaşandı. ‘Paşalı’ taraftarlar misafir takım seyircisinin bulunduğu yöne doğru toplu halde girmeye çalışınca güvenlik görevlileri olay çıkmaması için müdahalede bulundu. Yerinde müdahale de olayları önledi. Maçın 51. dakikasında skor Kasımpaşa aleyhine 2-0 olunca bir bölüm Kasımpaşa taraftarının stadı terk ettiği gözlemlendi.