Vahşi Batı değil, Sakarya

Turkcell Süper Lig'de ikinci yarıya kötü bir başlangıç yapan ve üç maçta bir puan alarak düşme tehlikesini yakından hissetmeye başlayan Sakaryaspor'da taraftarlar...

ADAPAZARI - Turkcell Süper Lig'de ikinci yarıya kötü bir başlangıç yapan ve üç maçta bir puan alarak düşme tehlikesini yakından hissetmeye başlayan Sakaryaspor'da taraftarlar takımlarını ilginç bir şekilde protesto etti. Yeşil-Siyahlı taraftarlar, takımlarının sahasında Sivasspor'a 3-1 yenildiği karşılaşma sonrası, kafile otobüsünün geçeceği çevreyolu güzergâhındaki orta yol refüjlerine öküz kafaları koydu. Yola birer kilometre arayla öküz kafalarını yerleştiren taraftarların kim oldukları ve hangi gruba ait oldukları ise bilinmiyor.
Afyonkarahisar'da ise bunun tersi bir durum yaşandı. Amatör Küme'debir önceki hafta Salar Belediyespor'la deplasmanda oynadıkları maçta saldırıya uğrayan Sandıklıspor kulübünün taraftarları, futbolcularından özür diledi. Taraftarlar, Sahipataspor maçında, "O gün yanınızda olamadığımız için özür dileriz" yazılı pankart açtı. (dha, Spor Servisi)