Van der Vaart için 3 milyon Euro

Van der Vaart için 3 milyon Euro
Van der Vaart için 3 milyon Euro
Bordo-mavililer, yabancı kontenjanına çözdükten sonra Rafael Van der Vaart'ın transferi için Hamburg ile masaya oturacak.

Trabzonspor yönetimi, Rafael Van der Vaart'ın transferini sonlandırmak için yoğun mesai harcıyor. "Gelmeye hazırım" mesajı yollayan Hollandalı futbolcuya imza attırmak için yabancı kontenjanını boşalmak isteyen yöneticilerin, Gustavo Colman ve Florent Malouda ile bir kez daha masaya oturacağı ifade edildi.

TEKLİF HAZIR

İki oyuncudan tekrar takım bulmalarını isteyecek olan yöneticilerin bu sorunu çözüp Van der Vaart'ın bonservisini almak için Hamburg'a yönelecekleri belirtildi. Hollandalı oyuncu için Hamburg'a 3 milyon Euro, Vaart'a ise yıllık 2 milyon 500 bin Euro önermeye hazırlanan Trabzonspor transfer komitesinin, bu teklifin kabul edilmemesi durumunda alternatif bir teklif daha hazırladığı öğrenildi.

ROSTOV PROGRAMI BELLİ OLDU

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde Rostov ile oynayacağı maç öncesinde iki takımın antrenman ve basın toplantısı programları belli oldu. Buna göre Trabzonspor teknik direktörü Vahid Halilhodzic ile bir oyuncunun katılacağı basın toplantısı, çarşamba günü yerel saatle saat 17.30'da Olimp 2 Stadyumu'nda başlayacak.

Trabzonspor'un maçtan bir gün önceki antrenmanını ise saat 18.00'de yine maçın oynanacağı Olimp 2 Stadyumu'nda yapılacak. Bu antrenmanın 15 dakikalık bölümü medya mensuplarına açık olacak. Rostov teknik direktörü Miodrag Bozovic ise yerel saatle 18.30'da Olimp 2 Stadyumu'nda basın toplantısı düzenleyecek. Basın toplantısının ardından 19.15'de aynı statta antrenman gerçekleştirilecek. Yunus Emre SEL (DHA)