Ve Alex krizi çözüldü

Ve Alex krizi çözüldü
Ve Alex krizi çözüldü
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Brezilyalı yıldız Alex de Souza arasındaki görüşme sona erdi.

Gaziantepspor maçında kadro dışı kalan Alex de Souza, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile kritik bir görüşme sona erdi. Öğlen saatlerinde kulüp binasında bir araya gelen Aziz Yıldırım ve Alex de Souza, yaklaşık 2 saat süren görüşmenin ardından toplantıyı bitti. İkilinin görüşmesinden olumlu bir sonuç çıktığı öğrenilirken başkan Aziz Yıldırım'ın tesislerden ayrılmasının ardından Alex bir süre de Asbaşkan Ali Yıldırım ile konuştu. 

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübü, başkan Aziz Yıldırım ile kaptan Alex de Souza'nın bugün gerçekleştirdiği görüşmeyle ilgili bir açıklama yaptı.
Alex de Souza'nın, Fenerbahçe Kulübü'nün prensipleri doğrultusunda çalışmalarına devam edeceğinin karşılıklı olarak teyit edildiği belirtilen yazılı açıklama şu şekilde: "Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, bugün öğle saatlerinde Kaptanımız Alex de Souza ile bir görüşme gerçekleştirmiştir. Kulübümüzde yapılan, Futboldan Sorumlu Asbaşkanımız Sayın Ali Yıldırım ve Asbaşkanlarımızdan Deniz Tolga Aytöre'nin de katıldığı görüşmede, başkanımız, kurumsal yapı çerçevesinde kaptanımıza prensiplerimizi hatırlatarak bazı uyarılarda bulunmuştur. Alex de Souza'nun kulübümüzün prensipleri doğrultusunda çalışmalarına devam edeceği karşılıklı olarak teyit edilmiştir."