Ve Amrabat resmen gitti

Ve Amrabat resmen gitti
Ve Amrabat resmen gitti
Sarı-kırmızılı kulüp, teknik direktör Cesare Prandelli'nin kadroda düşünmediği Nordin Amrabat'ı kiralık olarak İspanya'ya gönderdi.

RADİKAL - Nordin Amrabat, geçtiğimiz sezonun ikinci devresinde forma giydiği La Liga ekibi Malaga'ya yeniden kiralandı. Faslı futbolcunun tüm maaşını karşılayacak olan İspanyol kulübü, kiralama bedeli olarak da Galatasaray 'a 1 milyon Euro ödeyecek. Malaga ayrıca, 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun satın alma opsiyonunu 3.5 milyon Euro'ya aldı.

Olcan Adın şaştı kaldı!


Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.'den Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklama şöyle:
"Profesyonel futbolcularımızdan Nordin Amrabat'ın 2014-2015 sezonu için Malaga Club De Futbol'a geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, Malaga Futbol Kulübü kiralama bedeli olarak Şirketimize 1.000.000 EUR ödeyecektir. Malaga Futbol Kulübü, 30.04.2015 tarihine kadar 3.500.000 EUR bonservis bedeli ödeyerek oyuncunun transferini gerçekleştirme opsiyonuna sahiptir. Kiralama süresi boyunca oyuncunun tüm maaş, prim v.s. ödemelerinden münhasıran Malaga Futbol Kulübü sorumlu olacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Sabri Sarıoğlu'ndan flaş karar