Ve Arda Turan imzayı attı

Ve Arda Turan imzayı attı
Ve Arda Turan imzayı attı
Galatasaray'ın transferinde mutlu sona ulaşamadığı Arda Turan, İspanyol ekibi ile nikah tazeledi.

Atletico Madrid, her geçen gün yıldızını parlatan Arda Turan konusunda mutlu sona ulaştı. Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, Arda ile yapılan görüşmelerde anlaşma sağlandığı ve yıldız oyuncunun sözleşmesinin uzatıldığı duyuruldu.

Arda Turan yine şov yaptı

Son olarak Zenit Petersburg maçında bir gol ve bir asistle oynayan milli futbolcumuz, 2015 yılında bitecek olan sözleşmesini 30 Haziran 2017 tarihine kadar uzattı. 

İspanyol ekibinde yıllık 2.5 milyon euro alan Arda'nın, yeni mukaveley ile kazancını 3.7 milyon euroya çıkardığı öğrenildi. Ayrıca Ada'nın serbest kalma bedeli ise 24 milyon eurodan 41 milyon euroya çıktı.

Arda Turan'a övgü yağmuru

ARDA: YENİ BAŞARILAR KAZANACAĞIZ

Milli futbolcumuz, "Bu büyük ailenin bir parçası olarak sözleşme uzatmaktan mutluyum. Kulübün benimle devam etme kararını sevinçle karşıladım. Arkadaşlarım ile yeni başarılar elde etmeye devam edeceğim. Atletico Madrid yöneticileri ve çalışanlarına bana yardımcı oldukları için minnettarım" dedi.

Atletico Madrid Sportif Direktörü Jose Luis Perez Caminero ise, "Arda, takımın önemli bir parçası ve bunun devam etmesi gerekirdi. Takımın başarısında önemli bir payı var. Türk futbolcu, yaratıcılık ve katkı konusunda eşine az rastlanır kabiliyetlere sahip" ifadelerini kullandı.

Messi tek başına dağıttı