Ve Aziz Yıldırım noktayı koydu!

Ve Aziz Yıldırım noktayı koydu!
Ve Aziz Yıldırım noktayı koydu!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sadece bonservis bedelleri 30 milyon Euro'yu geçen transferler için "Bu kadar para nereden bulundu" sorusuna çok ilginç bir yanıt verdi.

RADİKAL - Aziz Yıldırım, dünyaca ünlü futbolcular Nani ve Robin van Persie'nin de aralarında bulunduğu 8 transfer için kaynağın nereden bulunduğu yönündeki soruyu, "3. köprünün yapıldığı yerde gömü bulduk. Herkes kazsın, fışkırıyor" sözleriyle, esprili bir şekilde cevapladı.

Shakhtar Donetsk galibiyetle başladı

Daha sonra 'kaynak' tartışmasına ayrıntılı bir hesapla açıklık getiren sarı-lacivertli kulübün 1 numarası, "Takımdan ayrılan futbolcuların yıllık maliyeti 17-18 milyon Euro'yu buluyordu. Geçtiğimiz sezon 42 milyon Euro garanti ücret ödüyorduk, bu sezon 51 milyon Euro ödeyeceğiz. Kombineler 40 bini bulursa o fark da kapanacak. Tüm hesaplarımız ortada" ifadelerini kullandı.

Bu yatırımlara rağmen Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalınamama ihtimaline de değinen Yıldırım, "Hedefimiz gruplara kalmak. Elenirsek de hedefimiz UEFA Avrupa Ligi'nde şampiyonluk. Bunu başaracak kalitede kadromuz var" dedi.

Wenger'in Van Persie şaşkınlığı