Ve Bruma imzayı attı

Ve Bruma imzayı attı
Ve Bruma imzayı attı
Galatasaray'ın 13 milyon Euro'ya transfer ettiği Bruma, hayal kırıklığı yaşattığı 2 sezonun ardından Real Sociedad'a kiralandı. Portekizli futbolcu, beğenildiği taktirde 8 milyon Euro'ya İspanya'da kalacak. Eboue, Gökhan Zan, Aydın Yılmaz, Sinan Bolat, Pandev ve Amrabat'la da yeni sezon öncesi yollar ayrılmıştı.

MADRİD - Sporting Lizbon ile Real Sociedad arasında çıkan pürüzler nedeniyle transferi geciken Bruma, İspanyol kulübüne bir yıllığına kiralandı. Galatasaray 'ın 13 milyon Euro gibi yüksek bir maliyete Sporting Lizbon'dan transfer ettiği genç oyuncu, bir yılın sonunda beğenildiği taktirde 8 milyon Euro'ya Real Socedad'da kalacak.

Felipe Melo'dan flaş açıklama

Geçtiğimiz hafta sonu San Sebastian'a gelen ancak bazı evraklardan doğan aksaklıklar sebebiyle imza töreni geciken Bruma'nın, Çarşamba günü taraftara ve basına tanıtılacağı duyuruldu.

Bruma, havaalanında yaptığı kısa açıklamada, Real Sociedad'da ve La Liga'da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirmiş, yeni takımında başarılı olacağını savunmuştu. Mehmet ÇİFTÇİ (DHA)

Galatasaray'a Mario Gomez müjdesi