Ve Dany imzayı attı

Ve Dany imzayı attı
Ve Dany imzayı attı
Galatasaray'dan ayrılan Dany Nounkeu, kendisini 3 yıllığına Bursapor'a bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Dany, imza töreninde "Gaziantepspor'daki başarıyı Galatasaray'da tekrarlayamadım. Yeni bir başlangıç yapacağım" dedi

RADİKAL - Galatasaray 'ın sözleşmesini feshettiği Dany Nounkeu, bugün düzenlenen törenle Bursaspor ile 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, Asbaşkan ve Federasyon Temsilcisi Osman Malakçı ve Dany katıldı.

İmza töreni öncesi konuşma yapan Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman, "Dany'nin imza töreni için buradayız. Altyapı eğitimini Fransa'da alan, Kamerun Milli Takımı'nın formasını defalarca giyen 29 yaşındaki oyuncumuzla 3 yıllık anlaşma vardık. Dany, Fransa'nın Toulosue takımda oynadı. Daha sonra sırasıyla Gaziantepspor, Galatasaray, Beşiktaş , Granada ve en son olarak Fransa'nın Evian takımlarında forma giydi. 3 yıllık anlaşmaya vardığımız başarılı savunma oyuncumuzun Bursaspor'da önemli işler yapacağına, takımımıza katkıda bulunacağına inanıyorum" diye konuştu.

DANY: BURADA OLMAKTAN MUTLUYUM

Bursaspor'un yeni transferi Dany Nounkeu ise, "Burada olmaktan çok mutluyum. Bursaspor beni çok istedi. Transferim gerçekleşti. Konuşmaktan çok, çıkıp oynamamız gerektiğine inanıyorum. Sahaya çıkıp oynamak için sabırsızlanıyorum" dedi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplayan Dany, "Gaziantepspor'daki başarıyı Galatasaray'da tekrarlayamadım. Ancak ben orada 6 kez forma şansı buldum. Her seferinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Üst düzey futbol oynayan takımlarda şans bulmak zor oluyor. Şimdi Bursaspor'da yeni bir sayfa açıyorum. Yeni bir başlangıç yapacağım. Bursaspor forması altında yüzde 100'ü vereceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Yapacağımın en iyisini yapmak için buradayım" dedi.

Kısa bir konuşma yapan Asbaşkan Osman Malakçı, "Dany kendisini kanıtlamış bir oyuncu. Başarılı olacağına inanıyoruz. Bursaspor'a hayırlı olsun diyorum" ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından Dany Nounkeu, Bursaspor ile 3 yıllık sözleşmeye imza attı. (dha)