Ve Emre sessizliğini bozdu

Ve Emre sessizliğini bozdu
Ve Emre sessizliğini bozdu
Emre Belözoğlu, 'Daha ilk düdükle birlikte üzerime geldiler, bilinçli ve programlı bir saldırıya uğradım. Sakin kalmam lazımken bu tuzağa düştüm' dedi.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki rekabet bu sezonluk sona ererken, maalesef yine futbol olayların gölgesinde kaldı. Olayların başrollerindeki isimlerden biri de Emre Belözoğlu oldu. Önce Selçuk İnan'a ardından Felipe Melo'ya yaptığı fauller nedeniyle çift sarı karttan kırmızı görerek oyun dışında kalan tecrübeli oyuncu, Galatasaraylı oyunculara tepki gösterirken, öz eleştiride bulunmaktan da geri kalmadı.

Melo'nun hareketi Fenerbahçelileri çıldırttı


"Tribünlerden gelen tepkilere alıştık artık yapacak bir şey yok” diyen milli futbolcu, “Ancak sahada bambaşka bir kurgu vardı. Daha ilk düdükle birlikte üzerime geldiler. İnanılmaz sert faullere maruz kaldım" yorumunda bulundu.

"MELO ARKADAN TEKMELER VURDU"

Bilinçli ve programlı bir saldırıya uğradığını dile getiren Emre Belözoğlu, "Sürekli olarak kasti tekmeler, dirsekler atıldı. Daha maçın başında Melo arkadan tekmeler savurdu. Hakem ise bu pozisyonlara kart dahi göstermedi, hatta yapılan hareketleri görmezden geldi. Saha içinde resmen dayak yedim" dedi.

Yaşananlara anlam veremediğini belirten sarı-lacivertli oyuncu, "Tamam futbolun içinde sertlik var ama bu bambaşka bir şeydi. Yine de her ne olursa olsun ben yanlış yaptım. Bu tuzağa düşmemem gerekirdi. Benim gibi tecrübeli bir futbolcu bu oyunlara gelmemeliydi. Kendime yakıştıramadım. Sahada yalnız bıraktığım arkadaşlarımdan, hocamdan ve bütün Fenerbahçe camiasından özür diliyorum" şeklinde konuştu. ( Türkiye Gazetesi)

Bülent Yıldırım'dan Melo itirafı