Ve Erkan Zengin kararını verdi

Ve Erkan Zengin kararını verdi
Ve Erkan Zengin kararını verdi
Trabzonspor Kulübü, transferi yılan hikayesine dönen Eskişehirsporlu futbolcu Erkan Zengin ile anlaşma sağladı. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik patron Ersun Yanal, anlaşmanın ardından Erkan ile fotoğraf çektirdi.

RADİKAL - Süper Lig'de ilk yarının tamamlanmasıyla birlikte Eskişehirspor- Fenerbahçe -Trabzonspor üçgeninde krize neden olan Erkan Zengin transferinde gülen taraf bordo-mavililer oldu.

Zeki Ayvaz'ın ilginç futbol hayatı

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik direktör Ersun Yanal, başarılı futbolcu ile İsveç'te bir araya geldi. Basına yansıyan açıklamalarının aksine Karadeniz ekibinde forma giymeyi kabul eden Erkan Zengin'in, bugün İsveç'ten Türkiye 'ye geleceği öğrenildi.

Bordo-mavililer, 29 yaşındaki orta saha için Eskişehirspor Kulübü'ne 2 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli ödeyecek.

"TRABZONSPOR'A GELMEYİ KABUL ETTİ"

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, Erkan Zengin ile yaptıkları görüşmenin olumlu geçtiğini belirterek, "Dinlenmek ve düşünmek için bizden süre istemişti. Yaptığımız görüşmeler sonrasında gelmeyi kabul etti" dedi.

Eskişehirspor ile daha önce bonservis konusunda anlaşmaya vardıklarını ifade eden Aslan, "Erkan ile de anlaşma sağladık. İsveç'ten özel uçakla bu gece veya yarın sabah Trabzon'a gelecek" diye konuştu.

Özer Hurmacı 1.5 milyon Euro