Ve Fernandes sessizliğini bozdu

Ve Fernandes sessizliğini bozdu
Ve Fernandes sessizliğini bozdu
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı, hakkında çıkan 'ayrılık' iddialarına cevap verirken, geleceğinin siyah-beyazlı takımda olduğunu söyledi.

İSTANBUL - Beşiktaş TV'ye konuşan Manuel Fernandes, siyah-beyazlı taraftarlardan özür diledi.

Fernandes'e bir şok daha!


"BENİM ÖNCELİKLİ YERİM BEŞİKTAŞ"

Fernandes, takımdan ayrılmayı düşünmediği belirterek, "Öncelikli yerim Beşiktaş, geleceğim burada olacak. Başka bir şey düşünmüyorum. Bu takımın önemli bir oyuncusu olarak devam etmeyi planlıyorum" dedi.

"KASIMPAŞA'DAKİ OLAYI DEĞİL, PUAN KAYBINI UNUTAMIYORUM"

Kasımpaşa maçına değinen yıldız oyuncu, "Kasımpaşa maçında yaşadığım olay dışında önemli olan takım olarak 3 puan kaybettik. Yaşadığım olayı değil, puan kaybını unutamıyorum. Bizim için büyük kayıp oldu. İyi bir ekibiz, başarılı olmak isteyen bir ekibiz. . Kasımpaşa maçından sonra da bu olay hakkında fazla konuşmadık. Kaybettiğimiz 3 puanla ilgili konuştuk. Sonuç bizim için daha önemliydi. Çünkü rakibimizi geride bırakabilirdik. Artık bu olayı da arkamızda bıraktık" dedi.

"SAYGISIZLIĞIM OLDUYSA ÖZÜR DİLERİM"

"Taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum; onlara karşı en ufak bir saygısızlığım olduysa özür diliyorum. Onlar da ben de ve takım arkadaşlarım da aynı hedef doğrultusunda ilerliyoruz. Hepimizin ortak isteği Beşiktaş'ın kazanması."

Cimbom şokta! Beşiktaş'tan çifte bomba

"KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ"

"Ligin ilk yarısında iniş ve çıkışlar yaşadık. Lige çok iyi başladık. Ardından bir özgüven problemi yaşadık. Bugün önemli bir maçımız var. Liderin 9 puan gerisindeyiz. Kendimizi geliştiriyoruz. Bana göre iyi bir ilk yarı geçirdiğimizi söyleyebilirim."

DENTINHO'NUN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

Siyah-beyazlı kulüp, bugün Türkiye 'den ayrılan Brezilyalı futbolcu Dentinho'nun sözleşmesini feshettiğini Borsa'ya bildirdi.

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:
"Şirketimiz profesyonel futbolcularından Bruno Ferreira Bonfim(DENTİNHO) ile 31.05.2014 tarihine kadar olan sözleşmemiz karşılıklı olarak fesh edilmiştir. Sözleşmenin feshi için herhangi bir bedel ödenmeyecektir." ALİ DANAŞ (DHA)

Tahkim'den Motta'ya indirim