Ve Gökhan Töre kararını verdi

Ve Gökhan Töre kararını verdi
Ve Gökhan Töre kararını verdi
Adı Juventus ve İnter ile anılan Gökhan Töre, yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Vodafone Arena'ya ve Şampiyonlar Ligi'ne Beşiktaş formasıyla doymadan bir yere gitmem. 2 yıl daha burada oynamak istiyorum" dedi.

Beşiktaş ’ın başarısındaki en büyük pay sahiplerinden Gökhan Töre, performansıyla sezon ortasında transferin de gözdesi haline geldi. Inter ve Juventus ile son dönemde adı sıkça anılınca, yönetim bir açıklama yapmak ve uzun yıllar takımda kalacağını belirtmek durumunda kaldı. Bu açıklamanın arkasında ise Töre’nin yönetime verdiği mesaj yatıyor.

YÖNETİM MEMNUN

Yöneticilerle görüştü ve şunları söyledi: “En az 2 yıl daha Beşiktaş’ta oynamak istiyorum. Şampiyon olup Devler Ligi’nde boy göstermeden ve Vodafone Arena’ya çıkmadan bir yere gitmem.” Bu ifadaler yönetimi sevindirdi.

SÖZÜNÜ TUTUYOR

Geçen sezon bazı sorunlar yaşayan, Ahmet Nur Çebi’nin kefil olması ile Kazan’dan bonservisi alınan 23 yaşındaki isim, Çebi’ye futbola odaklanacağının sözünü vermişti. Sözünü de tuttu. Değerinin 15 milyon euronun altında olmadığı belirtiliyor. İtalyanlar’ın bu fiyatı veremeyeceği, oyuncunun aklını çelmeye çalıştığı da gelen bilgilerden. ( Bugün )