Ve Grosskreutz ilk maçına çıkıyor!

Ve Grosskreutz ilk maçına çıkıyor!
Ve Grosskreutz ilk maçına çıkıyor!
Şampiyonlar Ligi için ilaç olması beklentisiyle alınan Kevin Grosskreutz, Galatasaray forması altındaki ilk maçına yine Avrupa'da ama Panthrakikos ile oynanacak dostluk maçında çıkacak.

Galatasaray ’ın transferin son gününde kadrosuna kattığı Kevin Grosskreutz’un gelişi Felipe Melo ve Alex Telles’in takımdan ayrılmasının ardından bir nebze olsa taraftarı rahatlatmıştı. Ancak Alman futbolcunun transferi için gerekli olan evrakları, FIFA’ya zamanında gönderilememiş ve oyuncunun resmi olarak Galatasaray forması giymesi ocak ayına kalmıştı.

İşte Galatasaray'ın Ocak planı

40 GÜN SONRA MAÇA ÇIKIYOR

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; Grosskreutz, her ne kadar Devler Ligi için transfer edilip oynayamasa da yine ilk maçına Avrupa ’da çıkacak. Alman Panzeri, Galatasaray’ın 10 Ekim Cumartesi günü Yunanistan Süper Ligi takımlarından Panthrakikos’la yapacağı hazırlık karşılaşmasında ilk kez Sarı-Kırmızılı formayı giyecek. Kevin Grosskreutz, 7 saatlik otobüs yolculuğunun ardından gidilecek Gümülcine’de, transferinden tam 40 gün sonra G.Saray’la bir maça çıkacak.

Alman oyuncunun resmi maçlarda oynama yasağı olmasına karşın Yunanistan’daki dostluk maçında sahada olmasında bir sakınca bulunmadığı öğrenildi.

Galatasaray'ın transfer listesi