Ve Hamza Hamzaoğlu için karar verildi

Ve Hamza Hamzaoğlu için karar verildi
Ve Hamza Hamzaoğlu için karar verildi
Sarı-kırmızılı kulüpte Mayıs ayında yapılacak seçimde 4 aday yarışacak. Başkanlık için Adnan Öztürk ve Dursun Özbek favori. İki isim de seçimden sonra ilk iş olarak teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun sözleşmesini uzatacak.

RADİKAL -  Galatasaray 'ın teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nu bırakmaya niyeti yok. Başkan adayları Dursun Özbek ve Adnan Öztürk, başkanlık koltuğuna oturmaları halinde, sezon sonunda sözleşmesi bitecek 45 yaşındaki hoca ile nikah tazeleyecek.

Wesley Sneijder direkten döndü

Adnan Öztürk, Cesare Prandelli-Hamza Hamzaoğlu değişikliğinin ardından yaptığı yazılı açıklamada, "Galatasaray’da başarının, camianın değerlerini tanıyan, daha önce yaşamış ve bu değerlerin kıymetini bilen arkadaşlarımızla, kardeşlerimizle geleceğine olan inancım tamdır" sözleriyle yönetimi tebrik etmişti.

Duygun Yarsuvat yönetiminde Başkan Yardımcısı olan Dursun Özbek ise "Hamza Hamzaoğlu'nu çok beğeniyorum. Başka alternatifimiz yok. Galatasaray’a gelebilecek en iyi teknik direktör” ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan gelecek ay yapılacak genel kurulda başkan adayı olan Turgay Kıran da seçilmesi halinde Hamzaoğlu ile devam edeceklerini açıkladı.

SON 8 HAFTAYA LİDER GİRDİ

Genç hoca yönetimindeki Cimbom, Spor Toto Süper Lig'de bitime 8 hafta kala, en yakın rakibi Fenerbahçe 'nin 2 puan önünde lider durumda bulunuyor.

Ünal Aysal kararını resmen açıkladı!