Ve Ibrahimovic kararını verdi

Ve Ibrahimovic kararını verdi
Ve Ibrahimovic kararını verdi
Adı Galatasaray ve Milan ile anılan İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic, Paris Saint Germain'den (PSG) ayrılmayı düşünmediğini açıkladı.

STOCKHOLM - 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde 14 Haziran Pazar günü Karadağ ile karşılaşacak İsveç Milli Takımı'nın kampında yer alan Zlatan Ibrahimovic, transfer dedikodularına açıklık getirdi.

Galatasaray'dan olay tişört!

İsveç'in antrenmanı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan yıldız golcü, Milan veya Galatasaray'a gideceği yönünde çıkan haberleri yalanladı. Transfer haberlerinin uydurma olduğunu belirten Ibrahimovic, basın mensuplarının kafalarına göre senaryolar yazdığını kaydetti.

Golcü futbolcu, Milan'ın üst yöneticisi (CEO) Adriano Galliani'nin kendisinin yakın dostu olduğunu ve devamlı görüştüklerini belirterek, "PSG ile bir yıl daha kontratım var. Kontratım bitene kadar PSG'den ayrılmayı düşünmüyorum" dedi.

Karadağ maçından sonra basın toplantısı düzenleyerek daha kapsamlı açıklama yapacağını ifade eden Ibrahimovic, futbolda her şeyin olabileceğini ancak kendisinin kontratına sadık kalacağını vurguladı. (AA)

Galatasaray'ın Amrabat planı