Ve olay hakem konuştu!

Ve olay hakem konuştu!
Ve olay hakem konuştu!
Fenerbahçe camiasının hedef tahtasına koyduğu hakem Hüseyin Göçek, Elazığspor maçında verdiği kararları savundu: Cristian'ın niyeti iyi değildi...

Elazığspor- Fenerbahçe maçının ardından yakın çevresi ile 90 dakikanın değerlendirmesini yapan Hüseyin Göçek’in, Cristian Baroni'nin kırmızı gördüğü pozisyonla ilgili, “Neden burada uyguladığım avantajı kimse konuşmuyor? Emenike az daha golü atıyordu. Oyunun devamında Cristian’a çıkardığım kartın ağır olduğu yorumlarına katılmıyorum. O pozisyonda futbolcunun hareketi kadar niyeti de önemliydi. Ve görüldüğü üzere Cristian’ın niyeti iyi değildi” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Fenerbahçe'ye bir şok daha


Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok'un haberine göre; bir diğer tartışılan konu olan Onur’un sarı kartına da değinen Göçek’in, “Avantajı oynattıktan sonra Onur’a kart göstermek için gittim. Elime sarı kartı aldım. Ancak o sırada yardımcının Cristian’ın tekme attığı uyarısı gelince sarıyı yerine koydum. Önce kırmızı kart gelir. Cristian’ı ihraç ettim. Ayrıca o sırada Onur yerdeydi. Yerdeki futbolcuya kart gösterilmez. Kırmızıyı gösterdikten sonra Onur’a o pozisyondaki sarıyı gösterdim. İki sarı kart söz konusu değil. Zaten durumu Kuyt’a da anlattım. O da bana hak verdi” dediği belirlendi.

TFF ÇIKARMASI
Fenerbahçe yönetimi, son haftalarda üst üste gelen hakem hataları sonrası Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) gitme kararı aldı. Bugün saat 17.00’de gerçekleşecek ziyarette Başkan Aziz Yıldırım, asbaşkanlar Deniz Tolga Aytöre ile Ömer Temelli, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya gelecek, şikayetlerini dile getirecek.

Yıldırım'dan Yanal'a: Bizi doğruyorlar