Ve onlar da Avni Aker'i gördü...

Beşiktaş'ta, geçmiş yıllarda Trabzonspor formasını giyen Zafer ve Sergen yedek kulübesinde otururken Tamer ise onbir kişilik kadroda...

  • Beşiktaş'ta, geçmiş yıllarda Trabzonspor formasını giyen Zafer ve Sergen yedek kulübesinde otururken Tamer ise onbir kişilik kadroda Trabzonspor'a karşı forma giymenin heyecanını yaşadı. Guinti, Cordoba, Zago ve Pancu ise Avni Aker Stadı'nda ilk kez sahaya çıktı.
  • Karşılaşmaya, Bordo-Mavili taraftarlar büyük ilgi gösterdi. 25 bin Trabzonspor taraftarı tribünleri doldururken, Trabzon İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereğince Siyah-Beyazlı takımın taraftarları tribünde yer alamadı.
  • Beşiktaş'da, Trabzon'a getirilen ancak gribal enfeksiyonu üzerinden atamayan A. Dursun ve sakatlıkları süren Tümer, Yasin, İbrahim ve Bayram ile ailevi nedenlerden dolayı Trabzon'a getirilmeyen Ali Eren, Trabzonspor karşısında görev yapamadı. Lucescu, son anda kafileye dahil ettiği Sergen'i yedek kulübesine aldı.
  • Serdar Bilgili, yurt dışında olduğu için kritik maça gelemedi. Asbaşkan Hüsnü Güreli ve Yıldırım Demirören'den başkan çok sayıda Siyah-Beyazlı yönetici, maçta takımını izledi. Trabzonspor yönetimi, Beşiktaş yöneticilerine tam bir misafirperverlik örneği gösterdi.
  • Karşılaşmaya basın mensupları da büyük ilgi gösterdi. Maça yerel ve ulusal olmak üzere 169 basın mensubu izledi. Bu karşılaşma için özel olarak İstanbul'dan DJ getirildi.
  • Karşılaşmanın hakemleri Kuddusi Müftüoğlu ve yardımcıları Erhan Sönmez ile Mustafa Emre Eyisoy, ısınmak için sahaya çıktıklarında tribünlerden büyük alkış aldı. Maç öncesi kaplan kıyafeti giymiş iki taraftar, saha
    içinde tur atarak tribünleri coşturmaya çalıştı.
  • Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki sahada oynanan PAF maçı baştan sona büyük bir çekişme ve heyecan içinde geçti. Beşiktaş'ın, Karadeniz gençleri önünde kez öne geçtiği karşılaşma 2-2 berabere sonuçlandı.